KOMPLEKSOWE USŁUGI WULKANIZACYJNE DLA SAMOCHODÓW, MOTOCYKLI I SKUTERÓW.

Zajmujemy się naprawą, wymianą opon oraz prostowaniem felg i sezonowym przechowywaniem ogumienia. Oferujemy naprawy opon bezdętkowych i dętek nowoczesną technologią „na zimno” gwarantującą wysoką jakość. Używamy różnorodnych materiałów naprawczych najwyższej jakości w zależności od rodzaju uszkodzenia.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA SYSTEMÓW KONTROLI CIŚNIENIA W OPONACH - SPRZEDAJEMY, MONTUJEMY, PROGRAMUJEMY, SERWISUJEMY.

Od 1 listopada 2014 roku TPMS, czyli Elektroniczny System Kontroli Ciśnienia w oponach, jest obowiązkowym wyposażeniem wszystkich nowych pojazdów. Także posiadacze starszych modeli aut często decydują się na zamontowanie tego rozwiązania. Chodzi przede wszystkim o wygodę i bezpieczeństwo. Im więcej kierowca wie na temat stanu swojego pojazdu, tym lepiej dla niego. Dlatego w naszym serwisie opon zapewniamy kompleksową obsługę tego typu systemów. Wykonujemy m.in. odczyt i kasowanie błędów, sprawdzanie poprawności wysyłanych danych przez czujnik oraz stopnia zużycia baterii, programowanie nowych czujników oraz kopie uszkodzonych urządzeń.

Oprócz usług serwisowych bezpośrednio związanych z ogumieniem aut, motocykli i skuterów, oferujemy też naprawę felg stalowych i aluminiowych (prostowanie). Z myślą o wygodzie naszych Klientów prowadzimy również sezonową przechowalnię opon. Stworzyliśmy komfortowe warunki, dzięki którym ogumienie nie traci swoich właściwości i w odpowiednim momencie nadaje się do użytkowania. 

Kompleksowy serwis i przechowalnia opon: fachowo, szybko i tanio!

Serwis opon motocyklowych na Ursynowie.

Problem z ogumieniem ukochanego jednośladu? Zapraszamy wszystkich posiadaczy motocykli i skuterów z całej Warszawy i okolic na wymianę oraz wyważanie opon. Nasze urządzenia są dostosowane do większości rozmiarów kół. Mamy do dyspozycji profesjonalne maszyny i uchwyty. Gwarantujemy sprawną obsługę i wysoki komfort użytkowania opon.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

W CELU ZAPEWNIENIA NAJLEPSZEGO SERWISU PRACUJEMY NA PROFESJONALNYCH MASZYNACH RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW, W TYM CORGHI I HAWEKA.

Astar
ul. Belgradzka 3 Poziom -1
02-793 Warszawa

Poniedziałek–Piątek
8:00-20:00
Sobota
8:00-16:00

Uwaga:
W okresie urlopowym inne godziny otwarcia:
Poniedziałek-piątek
10:00-18:00
Sobota
8:00-16:00