PRZECHOWYWANIE OPON, MOTOCYKLI, SKUTERÓW I ROWERÓW

Sezon się kończy i nie masz gdzie „garażować” swojego jednośladu? Nie tylko motocykliści i posiadacze skuterów mają z tym problem. Zostawienie na kilka miesięcy roweru w piwnicy, na balkonie lub „pod chmurką” nie należy do najbezpieczniejszych pomysłów. Dlatego warto skorzystać z naszej oferty, w ramach której zapewniamy miejsce w ciepłym, suchym i monitorowanym obiekcie, ale też comiesięczną kontrolę ciśnienia w oponach. To doskonała propozycja dla wszystkich właścicieli motocykli, skuterów i rowerów nie tylko z Ursynowa, ale i całej Warszawy.

OFERUJEMY:

BEZPIECZEŃSTWO

Nasza przechowalnia to całkowicie bezpieczne miejsce. Posiadamy dużą halę garażową niedaleko stacji metra Natolin na warszawskim Ursynowie. Hala jest ciepła, sucha, monitorowana, wentylowana oraz w pełni ubezpieczona. Posiada instalację ppoż. Jesteśmy jedynym jej użytkownikiem.

KONTROLA MOTOCYKLI

W trakcie zimowania raz w miesiącu kontrolujemy ciśnienie w oponach oraz przemieszczamy maszynę aby uniknąć odkształcenia opon. NIE odpalamy motocykli w trakcie zimowania.

ELASTYCZNOŚĆ I ATRAKCYJNOŚĆ CEN

Standardowo zimowanie rowerów i motocykli trwa u nas od października do kwietnia. Istnieje jednak możliwość skrócenia lub wydłużenia tego okresu na indywidualną prośbę. Ponad to oferujemy atrakcyjne stawki cenowe.

CENNIK

Zimowanie motocykli

120 PLN brutto/miesiąc

Motocykle typu cruiser, chopper powyżej 750 cm3 oraz duże motocykle turystyczne np. Goldwing

100 PLN brutto/miesiąc

Pozostałe typy motocykli i skutery powyżej 50 cm3

70 PLN brutto/miesiąc

Skutery do 50 cm3

Przechowywanie rowerów

30 PLN brutto/miesiąc

Przechowywalnia rowerów

REZERWACJE MIEJSCA W PRZECHOWALNI MOTOCYKLI I ROWERÓW:

Rezerwacja wiąże się z wpłaceniem zaliczki w wysokości miesięcznej opłaty. Rezerwacji można dokonać w dowolnym momencie w sezonie do wyczerpania się wolnych miejsc.

Kontakt w sprawie zimowania i rezerwacji:

W NASZEJ PRZECHOWALNI MOGĄ PAŃSTWO PRZECHOWYWAĆ RÓWNIEŻ ROWERY.

Astar
ul. Belgradzka 3 Poziom -1
02-793 Warszawa

Poniedziałek–Piątek
8:00-20:00
Sobota
8:00-16:00

Uwaga:
W okresie urlopowym inne godziny otwarcia:
Poniedziałek-piątek
10:00-18:00
Sobota
8:00-16:00